ex-

by Floyd May. 06, 2009 1649 views

NEGATYW
Można powiedzieć, że ta Galeria jest wynikiem przeglądania moich starych kliszy filmowych oraz skorelowanych z tym pierwszych, „luźnych" skojarzeń, aczkolwiek kto wie ..?! czy właśnie na tych fotografiach ktoś rozpozna swoje prawdziwe historie?.. ;-) Galerii tej nie zaliczyłbym także do kategorii jakiegoś szczególnego projektu, to raczej taka at-hoc idea podzielenia się na blogu foto-starociami. W pierwszej kolejności z tymi, którzy są pierwszoplanowymi bohaterami kadru. Choć oczywiście nie wypada wykluczyć tu zainteresowania osób trzecich, bądź też każdego zwiedzającego.

Tak, więc zachęcam do częstych odwiedzin, bo materiału odkrywkowego trochę jest. Do prezentacji wybrałem tylko organizacyjnie galerie jednego miesiąca -więc niech będzie to Maj 2009, bo chce zaznaczyć, że zarówno daty, charaktery, tudzież wydarzenia tu pojawiające się, jak mocno realne, tak też mogą być czysto przypadkowe, a jakiekolwiek podobieństwo do osób żyjących lub zmarłych jest rzadkie :]

Prawdopodobnie jedna z moich Ex! Na tym ujęciu wnikliwy autor umiejętnie wychwycił moment zdecydowanie i mocno wymierzonych przeciwko mojej osobie wszelkiego rodzaju zaawulowanych pretensji, roszczeń, tudzież zbyt daleko idących żalów. Ja zaś nabieram wody w usta, a moje niczym nie zmącone myśli płyną nadal ze spokojem, błogo, i w innym kierunku.
Nie musze chyba dodawać że po tym kadrze, nigdy więcej już nic nie będzie takie samo..

  Be the first to like this post
Join the conversation
1
There is 1 comment, add yours!
Michaå‚ 11 years, 11 months ago

A może po prostu pić jej się chciało? ;)

11 years, 11 months ago Edited
Up
Copyright @Photoblog.com