16/02/2012. Słodkie tajemnice romansu z Big Pharmą

by Krystyna Knypl February. 16, 2012 3790 views

# 1
Podczas wspomnianej w poprzednim poście sesji AHA przedstawiono bardzo można rzec pikantne szczegóły romansu American Heart Association z producentem Diet Coca, do którego zaprzężono metodologię badań naukowych, markę szacownej instytucji oraz skojarzenia podprogowe. Wszystko spotkało się z bardzo ostrymi komentarzami.

# 2
Symbol kampanii w postaci czerwonej sukienki był promowany i eksponowany na kongresie AHA w Dallas. Oferowano także znaczki do klapy żakietu.

# 3
Kolory analogiczne jak na opakowaniu Diet Cola były także na materiałach prasowych. Pewnie była ta Cola w press room, ale był to mój pierwszy wyjazd w charakterze dziennikarza na kongres amerykański i chyba byłam zbyt przejęta aby zwracać uwagę na to co piję.

# 4
A tu w klapie mam czerwony znaczek w kształcie sukni. W tle słynny z piosenki dworzec w Kansas City, bowiem po zakończeniu kongresu w Dallas poleciałam na weekend do mojej przyjaciółki ( w amerykańskim tego słowa znaczeniu) Tamary, która powiedziała: skoro już będzie o godzinę lotu samolotem od Kansas City, to wpadnij do mnie na weekend. Tak też zrobiłam. Była to jedna z moich dłuższych i niezwykle logistycznie skomplikowanych podróży.

# 5
Nie dość, że miotałam się po wielkich lotniskach, to jeszcze procedury na nich wykonywane były mi absolutnie obce. W drodze powrotnej z Kansas City do Dallas musiałam poddać się badaniu na jakiejś maszynie skanującej - pokwitowanie tego badania przypięto mi do biletu i ilekroć na nie patrzę, to myślę, że te dwa małe kwadraciki to moje oczy. I zaraz przypomina mi się postać Pani Naziemnej z mojej powieści…

  Be the first to like this post
Join the conversation
3
There are 3 comments , add yours!
Marzena Jozefczyk 8 years, 5 months ago

bardzo kształcący post, a punkciki na mozaice to faktycznie zagadka.

8 years, 5 months ago Edited
Finbarr 8 years, 5 months ago

Nice post !!

8 years, 5 months ago Edited
Mujay 8 years, 5 months ago

i like .

8 years, 5 months ago Edited
Up
Copyright @Photoblog.com