6/06/2012. Pułapki telewizji hotelowej

by Krystyna Knypl June. 06, 2012 4146 views

# 1
Opisywałam wielokrotnie pułapki hotelowych systemów hydraulicznych i można nabrać przekonania, że to jedyne miejsce, które grozi stresem osobie lekkomyślnie naciskającej guziczki. Okazuje się, że telewizja w amerykańskim hotelu stwarza nie gorsze możliwości. Po dniu pełnym pracy na obradach kongresowych wracamy do hotelu i chcemy dowiedzieć się co słychać na świecie. Otwieramy telewizor w przekonaniu, że co jak co ale telewizję włączyć to potrafimy ;)). A tu same płatne kanały, gdzieś w prawym dolnym rogu do którego wzrok nie sięga znajdujemy przeście do normalnej (?) telewizji…

# 2
Naciskamy, ale po drodze hotel próbuje nas naciągnąć na coś płatnego w naszym telefonie komórkowym… nie z nami te numery i ambitnie wciskamy “exit” - to w gwarze lekarskiej oznacza akurat opuszczenie tego najlepszego ze światów, na, ale mniejsza o szczegóły, wkraczamy do części bezpłatnej.

# 3
Możemy jeszcze zmienić zdanie! Co za ulga, że można jednak zawrócić i wydać trochę pieniędzy! Uff!

# 4
Nawet jeśli bezmyślnie opuściliśmy strefę kanałów płatnych i oddajemy się bezpłatnej czynności oglądania reklam to możemy kliknąć na reklamę i nabyć mikser za jedyne 49.99 usd.

# 5
Telewizja amerykańska jest zarzucona reklamami o odchudzaniu. To co zwraca uwagę to staranne unikanie słów typu “gruby” lub “nadwaga” czy “nieprzestrzeganie diety”. Jak więc mówimy? Po prostu są osoby, które… nieskutecznie zarządzają kaloriami ;)) Ta pani z reklamy po stronie prawej nieskutecznie zarządzałam kaloriami, dostała plan ( najważniejsze mieć plan!) i już jest kobietą sukcesu co dokumentuje zdjęcie po prawej stronie ekranu.

  Be the first to like this post
Join the conversation
3
There are 3 comments , add yours!
Marzena Jozefczyk 8 years ago

"osoby, które... nieskutecznie zarządzają kaloriami" hahaha! świetny post!

8 years ago Edited
Krystyna Knypl 8 years ago

[b]Te pułapki zastawione na kieszeń gościa to jeszcze jeden aspekt pogoni za dolarem o którym piszę w następnym poście.[/b]

8 years ago Edited
Magdalena Dorota 8 years ago

Interesujący post ;) Co kraj to obyczaj!

8 years ago Edited
Up
Copyright @Photoblog.com