12/06/2012. Wieczore ulice Chicago

by Krystyna Knypl June. 12, 2012 4251 views
# 1

# 1

Tuż po przyjeździe do Chicago wybrałam się z współtowarzyszką podróży na szybkie zakupy w Macy's. Mnie to poszło w istocie szybko bo nie znalazłam niczego interesującego - o zgrozo! Wyszłam na State Street i oczekując na koleżankę zrobiłam kilka zdjęć. Na przykład taki ciekawy motor przemknął ulicą...

#2

#2

Po chwili na horyzoncie pojawiła się żółta taksówka

# 3

# 3

A jeszcze potem autobus miejski linii 147

# 4

# 4

Czekając rozmyślałam i nie mogłam się  nadziwić czasom w których przyszło mi nie kupić niczego w Macy's. Wszystko made in China, marnej jakości materiały, małe rozmiary zgodnie z moja teorią, że chiński krawiec nie widział nigdy rozebranej białej kobiety normalnych rozmiarów ;) i bez końca szyje te XXS rozmiary. Zrezygnowałam bez żalu. Dopiero w kiosku z pamiątkami na terenie centrum kongresowego udało mi się kupić kilka t-shirtów na prezenty, bo nawet dla rodziny bym niczego nie przywiozła. Co za czasy!

  Be the first to like this post
Join the conversation
2
There are 2 comments , add yours!
Marzena Jozefczyk 8 years ago

Teoria na temat chińskiego krawca ubawiła mnie po pachy i "made my day" jak to mówią anglojęzyczni. Coś w tym jest ;))) Aaaaalbo, wszystkie większe rozmiary niż XS zostały wykupione przez wciąż i nieustannie tyjące Amerykanki :)
A motor zaiste ciekawy.

8 years ago Edited
Finbarr 8 years ago

Nice set !!!

8 years ago Edited
Up
Copyright @Photoblog.com