27/11/2012. Niebawem otwarcie Kliniki Euromedic Onkoterapia w Otwocku

by Krystyna Knypl November. 27, 2012 6439 views

# 1
Na terenie Europejskiego Centrum Zdrowia Otwock przy ul.Borowej 14/18 istnieją już kliniki kardiologiczna i onkologiczna. Poza tymi klinikami niebawem będzie otwarta trzecia klinika radioterapii onkologicznej. Będzie to kolejna z sieci klinik Euromedic Radioterapia Onkologiczna - inne kliniki pracują już w Koszalinie, Poznaniu, Wałbrzychu. Klinika w Otwocku będzie czwartym centrum z tej sieci. Leczenie we wspomnianych klinikach odbywa się w ramach kontraktów z NFZ.

# 2
Tempo prac przy budowie kliniki takie, że “aż się kurzy” - co widać ;))

# 3
We wnętrzu wiele tajemniczych kabli… budynek będzie miał komputerowe sterowanie wszystkimi urządzeniami, zaangażowanych jest wiele nowoczesnych technologii budowlanych oraz medycznych.

# 5
Trwa montaż aparatury stosowanej w radioterapii onkologicznej

# 6
Współczesna medycyna, a w szczególności onkologia i radioterapia onkologiczna są w okresie niezwykle dynamicznego rozwoju.
Warto wspomnieć, że kliniki Euromedic Onkoterapia mają akredytację słynnego centrum The Methodist Hospital z Houston. Miałam możliwość uczestniczenia w konferencji prasowej  jak była zorganizowana z okazji wizyty ekspertów z The Metodist Hospital w Polsce.

  Be the first to like this post
Join the conversation
1
There is 1 comment, add yours!
Finbarr 6 years, 9 months ago

l wish the new clinics good luck,

6 years, 9 months ago Edited
Up
Copyright @Photoblog.com