27/09/2019. Lektury modne

by Krystyna Knypl September. 27, 2019 504 views

Przygotowania do EU Health Programme High Level Conference in Brussels , w której będę uczestniczyła jako akredytowany dziennikarz medyczny, zbliżają się ku końcowi, ale zawsze jest jeszcze coś do załatwienia. W poszukiwaniu kapelusza w moim ulubionym kolorze granatowym wstąpiłam do butiku Elegantka w podziemiach Dworca Centralnego. W butiku tym niedawno kupiłam beżowy kapelusz rozmiarem dostosowany do obwodu mojej głowy - 60 cm! Wszystkie inne, liczne miejsca sprzedaży oferowały kapelusze lądujące jedynie na czubku głowy. Powiedzenie ma łeb jak sklep w moim przypadku nie należy interpretować w przenośni lecz dosłownie.

# 1 Butik Elegantka

# 1 Butik Elegantka

Będąca na dyżurze pani Krystyna okazuję się być czytelniczką rubryki Lekarz odpowiada , którą prowadzę we współpracy z red. Martą Maruszczak i red. Danutą Boruc, w tygodniku Dobry Tydzień. Spotkania z czytelniczkami w realnym świecie są zawsze dużą przyjemnością dla każdego autora.

# 2

# 2

I tak niespodziewanie z dziennikarki medycznej staję się powoli dziennikarką modową... o czym świadczą między innymi:

# moje opowiadanie Powieka modelki - dostępne pod linkiem

https://www.photoblog.com/mimax2/2019/09/25/25092019-kaczka-dziennikarska-rozdzial-5/

# spotkanie z projektantką kolekcji L'AF oraz Potis & Verso na sezon jesień/zima 2019/2020 panią Allą Scurą, z którą wywiad ukażę się w numerze 11/2019 Gazety dla Lekarzy. Pani Alla po zakończeniu wywiadu udzieliła mi konsultacji w kwestii ubioru na gala dinner poprzedzający konferencję EU Health Programme High Level Conference in Brussels. Po naradzie i kilku przymiarkach zostały wybrane dwa elementy ubioru z kolekcji L'AF. Prezentacja stylizacji już wkrótce!

@mimax2 /Krystyna Knypl, lekarz

Gazeta dla Lekarzy (GdL), redaktor naczelna & wydawca

hipertensjolog, specjalista European Society of Hypertension

https://sites.google.com/site/myjournalismkrystynaknypl/

Join the conversation
0
Be the first one to comment on this post!
Up
Copyright @Photoblog.com