3/10/2019. Gala dinner w klimatycznym miejscu

by Krystyna Knypl October. 03, 2019 383 views

Wyjazdy na konferencje to nie tylko obrady, ale także kuluary oraz spotkania poza salą wykładową - są one równie ważne. Gdy w latach 90 tych ruszałam na europejskie szlaki byłam w skromnym stopniu zorientowana w zwyczajach towarzyszącym tym różnym aktywnościom kongresowym. Podczas kongresu European Society of Cardiology uczestnicy zostali zaproszeni na gala dinner do Sali Błękitnej Rausza w Sztokholmie - w tej sali odbywa się między innymi uroczysta kolacja laureatów Nagrody Nobla.

Gdy zorientowałam się jaką rangę ma miejsce spotkania stwierdziłam, że jestem w poważnym stopniu nie przygotowana w kwestii stroju. Pobiegłam na Drottingatten na której są liczne sklepy z ubraniami i zakupiłam mój ulubiony granatowy garnitur i białokremową bluzkę. Kosztował on 1500 złotych, ale po latach noszenia roczny koszt wypada bardzo korzystnie. Dzięki temu doświadczeniu nabrałam doświadczenia w kwestii co zapakować do walizki przed wyjazdem na ważną konferencję.

Gdy uzyskałam akredytację dziennikarską na EU Health Programme High Level Conference, postanowiłam zadbać o odpowiednie kreacje na wszystkie okoliczności konferencyjne.

Pani Alla Scura, projektantka mody, która stworzyła między innymi kolekcje Potis & Verso oraz L'AF dobrała mi stroje zarówno na obrady jak i na gala dinner.

# 1 Przed gala dinner

# 1 Przed gala dinner

Jak ubrałam się na obrady pokazuję pod linkiem https://www.photoblog.com/mimax2/2019/10/01/1102019-wasz-korespondent-w-brukseli/

# 2 A tak wygląda klimatyczne miejsce gala dinner

# 2 A tak wygląda klimatyczne miejsce gala dinner

Pani Alla Scura udzieliła nam wywiadu, który ukaże się w numerze 11/2019 Gazety dla Lekarzy. Hasło kluczowe numeru listopadowego brzmi:

#MODA ZDROWIA DODA!

Wszyscy z pewnością zgodzą się z tym stwierdzeniem :)

@mimax2 /Krystyna Knypl, lekarz

Gazeta dla Lekarzy (GdL), redaktor naczelna & wydawca

hipertensjolog, specjalista European Society of Hypertension

https://sites.google.com/site/myjournalismkrystynaknypl/

Join the conversation
0
Be the first one to comment on this post!
Up
Copyright @Photoblog.com