10/02/2021. Dobre rady zawsze w cenie

by Krystyna Knypl February. 10, 2021 79 views

Na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie oraz w okolicy Dworca Centralnego banery reklamowe promujące zachowania higieniczne oraz szczepienia. Niewątpliwie pandemia zmodyfikowała nasze zachowania. W Biedronce już nikt nie zagląda mi przez ramię gdy wpisuję pin mojej karty bankomatowej ;)

# 1

# 1

Na Dworcu Centralnym

#2

#2

@mimax2 / Krystyna Knypl

Join the conversation
2
There are 2 comments , add yours!
Krystyna Knypl 2 weeks, 3 days ago

Gratuluję nowego BMI i aktywności sportowych! Okazuje się, że pandemia ma też jakieś pozytywne aspekty. Ja wspominam wyjazdy na różne konferencje, ale śledzenie obrad w Davos od strony zdobytych informacji było bardzo ciekawe. Nie ma oczywiście kuluarów, które są równie istotną częścią każdej konferencji, ale też nie ma kosztów związanych z wyjazdami. Pozdrawiam serdecznie!

2 weeks, 3 days ago Edited
Piotr B 2 weeks, 3 days ago

Pośrednio dzięki pandemii wziąłem się za siebie: codziennie dwie godziny sportu, powrót do biegania po lesie, piętnaście kilo w dół (wreszcie mogę założyć moje stare ukochane koszule), blogowanie i... wbrew pozorom zacieśnienie starych przyjaźni. A jeśli jeszcze przez jakiś czas nie będziemy mogli wrócić do swobodnych podróży po świecie, to nowy rower i stare enerdowskie mapy Europy czekają na sezon wiosenno-letni.

2 weeks, 3 days ago Edited
Up
Copyright @Photoblog.com