22/02/2021. Wirusy w natarciu cd

by Krystyna Knypl February. 22, 2021 62 views

Wcześniejsze odcinki

https://www.photoblog.com/mimax2/2021/02/20/20022021-wirusy-w-natarciu-cd/

Maski Niezwykłej Łaski

Mimo całodobowych starań wszystkich działów marketingu produkt biznesowy "Szczepionki z Kieszonki" miał wielu oponentów. Marudzili oni na forach internetowych, że po otrzymaniu zastrzyku boli ich ramię, gorączkują, mają obolałe mięśnie, dreszcze, nudności - to wszystko robiło zły PR wokół produktu. Nie dość tego szczepionki wymagały bardzo skomplikowanej obsługi - transport w specjalnych warunkach temperaturowych, kwalifikacja do szczepienia przez lekarza, możliwość stwierdzenia przeciwwskazań przez takiego doktora niekumatego o co w tym biznesie chodzi , spowolniały proces biznesowy i czyniły go niepewnym co do pomyślnego przebiegu. Zupełnie zbędni podwykonawcy psuli interes, a jeszcze do tego ci wszyscy antyszczepionkowcy.

W tej złożonej sytuacji Global Pandemic Business postanowił zdywersyfikować ofertę pandemiczną. Po dyskusji zdecydowano się na produkt prostszy w produkcji i dystrybucji o nazwie "Maski Niezwykłej Łaski". Producentem mógł byś praktycznie każdy zaufany szwagier, dostawcą bratowa, a do nabycia maski nie była potrzebna kwalifikacja przez lekarza. Transport nie wymagał specjalnych warunków. Aby skutecznie wprowadzić "Maski Niezwykłej Łaski" na rynek trzeba było zdyskwalifikować dotychczasowe formy zasłaniania jamy ustnej. Najlepszym w tej konkurencji był Adaś Dowcipnicki. W podziemiach pewnego zaufanego lokalu gastronomicznego, przy przyćmionych światłach zwołano naradę biznesową.

# 1

# 1

-Nie o take maske za 2 reale sarmalandzkie nam chodzi na której nikt nie zarobi. To musi być drogi produkt biznesowy, do jego nabycia każdy musi być przygotowany - rozpoczął swe wystąpienie Adaś. Nie możemy wypłaszczać naszego dochodu, bo nie ma ku temu powodu.

Powiem więcej nikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe, ale na szczęście my możemy wmówić wszystko każdemu.

Musimy też zadbać o dobry wizerunek szczepionki. Do tej pory było pojęcie "niepożądany odczyn poszczepienny" - takie określenie psuje nasze biznesy, od dziś będziemy nazywać "pożądany odczyn poszczepienny", bo w końcu to są tylko słowa. A ich znaczenie ja w try miga zmienię! Nie takich rzeczy uczyli mnie Part - Szkole w Davosie! Słowa są najważniejsze, fakkty są bez znaczenia - dowodził Adaś.

Zdecydowano, że akcję propagandową poprowadzą profesorowie Andrzej Barban i Krzysztof Tymon znani eksperci sponsorowani, miłośnicy blasku kamer i fleszy, kreatywni tfurcy medycyny opartej na faktach tylko im znanych. Gdy dziennikarze dopytywali na podstawie jakich faktów naukowych rekomendują takie czy inne obostrzenia lub terapie odpowiadali z kamiennymi twarzami skrytymi za Maskami Najwyższej Łaski:

-To jest tajemnica lekarska!

Pytani czy już poddali się misterium wstrzyknięcia Szczepionki z Kieszonki odpowiadali chórem:

-Nasi pacjenci bardzie potrzebują szczepień niż my! Nasze wrażliwe sumienie lekarskie nie pozwala nam odbierać pacjentom niepowtarzalnej szansy uzyskania ochronnego miana przeciwciał.

Matylda Przekora zainspirowana ich humanitarną postawą wobec pacjentów na identyczne pytanie odpowiadała:

-Stoję w kolejce po "Szczepionkę z Kieszonki" za profesorami Andrzejem Barbanem i Krzysztofem Tymonem. Przed nimi stoi prezes firmy Gejzer produkującej szczepionki, słynącej z dobroczynności wobec ludzkości od wieków. Ci trzej panowie stoją na Podium Dobroczynności dla Całej Ludzkości, a ja zaraz za nimi.

@mimax2 / Krystyna Knypl

Join the conversation
0
Be the first one to comment on this post!
Up
Copyright @Photoblog.com