27/02/2021. Wirusy w natarciu cd

by Krystyna Knypl February. 27, 2021 93 views

Kalendarz wspomnień

przed rokiem https://www.photoblog.com/mimax2/2020/02/27/27022020-dziewczyny-tancza-jedno-lato-odc15/

przed dwoma laty https://www.photoblog.com/mimax2/2019/02/27/27022019-dyzur-zostawia-slad-trwalszy-w-organizmie-niz-na-koncie-bankowym/

przed trzema laty https://www.photoblog.com/mimax2/2018/02/27/27022018-how-did-medical-knowledge-change-over-50-years/

***

Poprzednie odcinki powieści "Wirusy w natarciu"

https://gazeta-dla-lekarzy.com/index.php/zdrowe-zasady/1162-wirusy-w-natarciu

Portal www.penicillium 3x800 tys.j=2,4 mln.com w dobie pandemii tętnił życiem. Mnogość zdarzeń medycznych w dobie pandemii oraz różnorodność interpretacji wymagała nowych regulacji. Administratorzy po odbyciu narady z Naczelną Izbą Kontroli Zmysłów i Umysłów postanowili wprowadzić nowe regulacje. Regulamin forum przewidywał od nowego roku PCP czyli Prawo Czytania Postów, która miało dwie wersje: nieograniczone PCP i ograniczone PCP. Tylko osoby wyznające jedynie słuszne poglądy zostały dopuszczone do czytania postów użytkowników mających PPNR czyli Prawo Posiadania Nieograniczonej Racji. Projekt jest rozwijany w kierunku takim, że końcowa jego postać będzie polegała na tym, że jedynie autor postu będzie miał prawo do czytania swoich postów - gwarantowało to pełne zrozumienie, pełne zadowolenie i nieograniczone przekonanie, że ma on nieskończoną rację. Myślozbrodnia niezgadzania się z posiadaczami Prawa Posiadania Nieograniczonej Racji musi być ukarana. Nie mogło być tak, że rację miały zupełnie przypadkowe osoby, nie desygnowane do jej posiadania przez władze.

# 1

# 1

Z okazji wprowadzeni nowych regulacji wydano bankiet w podziemiach pewnego zaufanego lokalu z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego. Nad bezpieczeństwem epidemiologiczny imprezy czuwał Niezakażalny Inspektor Generalny (NIG). Miał on szerokie uprawnienia kontrolowania wszystkich, wszystkiego, wszędzie. Nie można było pozwolić na wyznawanie zasady jakoś to będzie! Kontrole przeprowdzane przez urzędników Niezakażalnego Inspektoratu Generalnego wykazywały okropne zagrożenia. Okazało się bowiem, że obywatele Sarmalandii nie wszyscy wierzyli w zagrożenia jakie niosły wirusy, a co gorsza ci niewdzięczni Sarmalandczycy nie wierzyli w nieomylność decyzji władz. To wymagało stanowczych reakcji!

@mimax2 / Krystyna Knypl

Join the conversation
0
Be the first one to comment on this post!
Up
Copyright @Photoblog.com