jazzRadio . pamięci żałobny rapsod

by Anna December. 08, 2008 3335 views

TZW APDEJT!!
LINKI DO WTYCZEK NA WINAMPA DO RADYJ :)HUHU JAZZOWO-BLUESOWO-BĄDŹ TEŻ I CZASEM HIPHOPOWYCH:

kjazz [jazzandblues.org]
wefunk [wefunkradio.com]

.
dziś rano, pamiętam to doskonale, jak codzień od 6 lat po obudzeniu chwciłam za pilota od wieży żeby włączyć radio. JazzRadio, najlepsze radio w polszy, z cudownymi audycjami, radio którego programów nie przyrywały co 5minut 10minutowe reklamy, radio w którym o każdej porze dnia i nocy można było posłuchać kawałów ! wielkich kawałów dobrej muzyki, jazzowe, bluesowe, swingowe ,soulowe perełki z niedostępnych w PL płyt.
Znikneła Monika Waraczyńska z solar jazzem, której zawdzięczam przeczytanie całej masy rewelacyjnych książek i wysłuchanie multum wywiadów z różnymi, a zawsze ciekawymi ludźmi. Zniknął wygrywacz wszystkich nagród, który co miesiąc obławiał się w książki, płyty i zaproszenia tak, że mógł zacząć prowadzić własną księgarnię.
Dziś rano poczułam się tak, jakby ktoś wtargnął do mojego domu i zdzielił mnie po głowie, jakby ktoś wszedł do mojego pokoju, zabrał sobie powiedzmy Yoko i stwierdził, że wymieni ją na dalmatyńczyka. Naprawdę bez przesady powiem że chciało mi się rzygać i płakać, a ze złości miałam ochotę iść pod KRRiTv i obrzucić ich okna cegłówkami.
Sprzedali piekielnie dobre radio muzyczne… i komu? sraczkowatemu midasowi polskich stacji radiowych: radiu zet, zmienili moje ukochane radio na chill zet, beł nie do przetrawienia, zet ma taką dziwną przypadłość że cokolwiek zrobią,to w gówno to zamienią. gdzie wmawiają ludziom że Lenny Kravitz to jazz i chillout, podobnie jak Celine Dion, na radio które nie różni się niczym o zwykłego skurwiszonego zet przez małe zy, na radio którego słuchać nie można bo aż mdli,
nawet nie potrafię powiedzieć jaka kurwica mnie bierze kiedy o tym myślę, telepie mną ze złości i już nie wiem, czy wszystkie wartościowe rzeczy muszą zamieniać w mózgojebną papkę dla 12latków z rakowca? dlaczego w tym kraju nie może być choć jednego radia z porządną, trochę bardziej ambitną muzyką. CO to kurwa komu przeszkadzało, że ludzie słuchają tej stacji.
:(( i pozostaje mi chyba tylko wypieprzyć cd-pl w cholerę, bo na chuj mi on skoro nawet nie mam czego słuchać .

Quincy Jones/ take five

  Be the first to like this post
Join the conversation
3
There are 3 comments , add yours!
Paulina 10 years, 11 months ago

karamba!
ja też mam poczucie wielkiej krzywdy i zawodu, ale nie chcę histeryzować. zaznaczam tylko, że zgadzam się z wami co do joty.

karamba!

10 years, 11 months ago Edited
Aydin 10 years, 11 months ago

ya!!!!!!!!!!!!!!

10 years, 11 months ago Edited
Anna 10 years, 11 months ago

[b]wyję do księżyca :(((([/b]

10 years, 11 months ago Edited
Up
Copyright @Photoblog.com