głowa pęka w szwach

by Anna February. 09, 2009 2970 views

od nadmiaru wiedzy.
czuję, że mój mózg wypełnił swoją pojemność do granic możliwości. nie zmieści się już ani jedna literka, ani dwukropek nawet czy zwykła kropka.
po prostu nic, nie i tyle !
po prostu przekracza to ludzkie- moje !! możliwości. czuję się zmęczona, niestrawność intelektualna, jakbym co najmniej jadła te wszystkie książki. (wszystkie 12 tomów w tym słowniki na kwaśno, traktaty na zimno, a apokalipsę i wszystkie ewangelie na słodko wciągała słomką przez nos w bełtliwym szejku.)
a wiem, że trzeba iść dalej i dalej i dalej i nie widzę końca. . . i wyć mi się chce. im więcej wiem tym wiem że niewiele wiem. -marzy mi się rosyjska ruletka. puff, bo z taką myślą tylko w łeb sobie palnąć.
najbliższy tydzień wypełniony jest jedną wielką ciemną plamą nauki i nauki i aha, zapomniałabym: nauki.
i tak na zmianę, palę fajki i piję wodę z sokiem, i dosyć już mam. mroczki przed oczami, w głowie wszystkie informacje wirują jak karuzela a daty jeżdżą na rollercoasterze.
jest kurwa przewesoło.

cinematic orchestra

queens of the stone age

the doors

all saints

czy jakiś zasrany mądrala, mógłby przepowiedzieć tematy na sobotnią ikonografię? z góry serdecznie dziękuję.Anja Grabarek/ the cabinet

  Be the first to like this post
Join the conversation
3
There are 3 comments , add yours!
Art Bee 10 years, 10 months ago

Great photos!

10 years, 10 months ago Edited
Anna 10 years, 10 months ago

[b]eee... i tak było co innego .. a uczyc się muszę oj muszę i to szybko,bo jutro następny. a tą głowę mam wietrzyć przez okno czy jak? :)[/b]

10 years, 10 months ago Edited
Aydin 10 years, 10 months ago

beautiful

10 years, 10 months ago Edited
Up
Copyright @Photoblog.com